1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tekin Akmansoy'un Ardından...

Tekin Akmansoy'un Ardından...

Tekin Akmansoyun Ardından...
A+A-

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlili ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Tekin Akmansoy'un vefatı nedeniyle büyük üzüntü yaşadıklarını söyledi. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, ünlü sa

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlili ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Tekin Akmansoy'un vefatı nedeniyle büyük üzüntü yaşadıklarını söyledi.
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, ünlü sanatçı Tekin Akmansoy'un vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Akmansoy'un Denizli Belediyesi'ne büyük hizmetleri bulunduğunu ifade eden Başkan Zolan, "Denizlili ünlü sanatçı Tekin Akmansoy'un vefatını üzülerek öğrendik. Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Hayatının son dönemlerinde bile sanata hizmet etmek için çalıştı. Belediyemizin gerek konservatuvarındaki seçmelerinde, gerekse tiyatro festivalinin organizasyonunda kendisinin büyük emekleri oldu. Kentimizdeki tiyatronun yol haritasının çizilmesinde önemli ölçüde katkıda bulundu. Denizli, bir değerini daha kaybetmiştir. Ancak onun sinema ve tiyatro alanında yetiştirdiği değerler, Tekin Akmansoy'u yaşatmaya devam edecektir" dedi.
(EV-SK-Y)

12.02.2013 15:09:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT