1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tekden Koleji Masa Tenisi Yıldız Kız Takımı İl Birincisi Oldu

Tekden Koleji Masa Tenisi Yıldız Kız Takımı İl Birincisi Oldu

Tekden Koleji Masa Tenisi Yıldız Kız Takımı İl Birincisi Oldu
A+A-

Tekden Koleji Masa Tenisi Minik Kız Takımı, Kayseri Şampiyonu oldu. Gençlik Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan Masa Tenisi Minikler ve Yıldızlar İl Birincilik Müsabakaları, 12-13 Ocak

Tekden Koleji Masa Tenisi Minik Kız Takımı, Kayseri Şampiyonu oldu.
Gençlik Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan Masa Tenisi Minikler ve Yıldızlar İl Birincilik Müsabakaları, 12-13 Ocak ve 19-20 Ocak tarihlerinde yapıldı. 12-13 Ocak tarihlerinde yapılan Minikler İl Birincilik Müsabakalarında Rabia Gülsüm Şahiner, Burçin Mermer, Özge Ural ve Beyza Uğraş'dan oluşan Tekden Koleji Masa Tenisi Minik Kız Takımı, Kayseri Şampiyonu oldu. Şampiyon takım bu başarısıyla, Minikler Türkiye Şampiyonası'nda Kayseri'yi temsil etme hakkını elde etti.
Bu arada, 19-20 Ocak tarihlerinde yapılan Yıldızlar İl Birincilik Müsabakalarında ise Betül Kahraman, S. Melde Baktır, Elif Sude Kıvcı ve Gülnihal Aydoğan'dan oluşan Masa Tenisi Yıldız Kız Takımı da, takım halinde Kayseri Şampiyonu oldu. Tekden Koleji'nin şampiyon takımı, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda Kayseri'yi temsil edecek.
(ZB-Y)

21.01.2013 10:10:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT