1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tekden Koleji Karate Kyu (Kemer) Sınavını Başarı İle Geçti Kayseri

Tekden Koleji Karate Kyu (Kemer) Sınavını Başarı İle Geçti Kayseri

Tekden Koleji Karate Kyu (Kemer) Sınavını Başarı İle Geçti  Kayseri
A+A-

Tekden Koleji Gençlik ve Spor Kulübü olarak Kayseri'de ilk defa Şubat ayında okullar bünyesinde "Karate KYU Sınavı" 74 lisanslı öğrenciyle yapıldı. Sınava katılan sporcu öğrencilerin heyecanlı oldukla

Tekden Koleji Gençlik ve Spor Kulübü olarak Kayseri'de ilk defa Şubat ayında okullar bünyesinde "Karate KYU Sınavı" 74 lisanslı öğrenciyle yapıldı. Sınava katılan sporcu öğrencilerin heyecanlı oldukları görülürken, desteklemek amacıyla gelen veliler Tekden Koleji'nde böyle organizasyonların olmasından dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdiler.
Tekden Koleji Genel Müdürü İbrahim Orhan ve Okul Müdürü Hüseyin Akar, ''Öğrencilerimizin karate sporuna olan ilgilerinden memnunuz. Öğrencilerimiz, Karate branşında diğer aktif branşlarla birlikte, müsabaka ve yarışmalarda kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerdir'' dedi.
Kulüp bünyesine yeni katılan Karate-Do branşının antrenörü ve beden eğitimi eğitim lideri Kubilay Bekçi de, karatenin bir yaşam felsefesi olduğunu, her KYU'nun (kemerin) belli bir olgunlaşma sürecini belirttiğini dile getirerek, Tekden Koleji Gençlik ve Spor Kulübü'ne 74 tane daha taze fidan dikmenin sevinç ve gururunu yaşadığını belirtti.
(ZB-Y)

18.02.2013 11:11:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT