1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. TEGV Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi'nden Etkinlik

TEGV Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi'nden Etkinlik

TEGV Ateşböceği Gezici Öğrenim Biriminden Etkinlik
A+A-

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi’nce Van’ın Erciş ilçesindeki okullardaki yapılan etkinlikler devam ediyor.


TEGV Erciş Şubesi ile ortaklaşa yapılan etkinliklerde 19 Mayıs ile Osman Gazi ilkokullarında öğrencilere yönelik koru, gitar ve ebru faaliyetleri yapılıyor. TEGV Ateş Böceği Gezici Öğrenim Birimi sorumluları Ayşenur Polat ile Orçun Altunörgü tarafından yapılan etkinlikler, öğrenciler ve okul yöneticileri tarafından da takdir ediliyor. TEGV Ateş Böceği Gezici Öğrenim Birimi sorumlularından Orçun Altunörgü, bu tür etkinlikleri yaparken gönüllülük esasına göre çalıştıklarını belirterek, “Bir çocuğun yüzünün gülmesinden daha önemli bir şey olamaz. Yaptığımız etkinlikler sayesinde yüzü gülen bir çocuk kendi geleceğine de daha umutla bakmaktadır. Etkinliklerimizle birlikte Osman Gazi ve 19 Mayıs ilkokullarında ebru, gitar ve koro etkinlikleri düzenlemekteyiz. Etkinliklerimiz okul idareleri tarafından da takdir edilmektedir. Bu tür etkinliklerimize diğer okullarda da devam edeceğiz” dedi.
Bu arada, Erciş Osman Gazi İlkokulu idaresi tarafından öğrencilere yönelik çalışmalarından ötürü TEGV Ateş Böceği Gezici Öğrenim Birimi Sorumlusu Orçun Altunörgü’ye teşekkür plaketi verildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT