1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tçd'den Şü Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz'a Ziyaret

Tçd'den Şü Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz'a Ziyaret

Tçdden Şü Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaza Ziyaret
A+A-

Toplumsal Çalışmalar Derneği (TÇD) Şırnak Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Şırnak Üniversitesi (ŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz'ı makamında ziyaret etti. Makamında Rektör Prof. Dr. Ali Akmaz'ı ziyaret

Toplumsal Çalışmalar Derneği (TÇD) Şırnak Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Şırnak Üniversitesi (ŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz'ı makamında ziyaret etti.
Makamında Rektör Prof. Dr. Ali Akmaz'ı ziyaret eden TÇD yönetim kurulu üyeleri, amaçlarının Şırnak'ı hak ettiği yere getirmek olduğunu, bunun için de bütün kamu kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleriyle işbirliği yapmak istediklerini belirtti. ŞÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz ise sivil toplum kuruluşlarının toplumsal yaşamda önemli bir rolünün olduğunu kaydederek, "Yeni kurulan Toplumsal Çalışmalar Derneği'nin hayırlı olmasını diliyorum. Üniversite olarak uluslararası bilim camiasıyla yarışmayı kendimize hedef koyarken öte yandan yerel değerlerimizin açığa çıkarılması için de çaba harcamaktayız. Bu bağlamda Şırnak'ta bütün kamu, özel kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sivil toplum örgütleriyle de çalışmak istiyoruz. İnşallah böylesi faaliyetlerde Toplumsal Çalışmalar Derneği'ni de yanımızda görürüz" dedi.
(CK-AKK-Y)

24.01.2013 17:35:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT