1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tbmm Başkanı Çiçek'ten, Serbest Bırakılan Gazetecilere Geçmiş Olsun Mesajı Müge Çevik Ankara

Tbmm Başkanı Çiçek'ten, Serbest Bırakılan Gazetecilere Geçmiş Olsun Mesajı Müge Çevik Ankara

Tbmm Başkanı Çiçekten, Serbest Bırakılan Gazetecilere Geçmiş Olsun Mesajı  Müge Çevik  Ankara
A+A-

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, geçen hafta Suriye'de kaçırıldıktan sonra bugün öğle saatlerinde sağlıklı bir şekilde serbest bırakılan 4 gazetecinin kurtulmasından mutluluk duyduğunu belirtti. TBMM Başk

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, geçen hafta Suriye'de kaçırıldıktan sonra bugün öğle saatlerinde sağlıklı bir şekilde serbest bırakılan 4 gazetecinin kurtulmasından mutluluk duyduğunu belirtti.
TBMM Başkanı Çiçek, serbest bırakılan gazetecilere geçmiş olsun dileğinde bulunduğu mesajında, "Özgürlük ve demokrasi isteyen halkına silah yönelten Baas Rejiminin yarattığı kaosu ve kanlı süreci kamuoyuna duyurmak amacıyla Suriye topraklarında görev yaparken kaçırılan dört gazetecinin, sağ salim kurtarılıp ülkemize getirilmelerinden dolayı mutlu oldum. Meydana gelen olayları, çalıştıkları kurumları adına okuyucularına ulaştırmaktan başka gayesi olmayan NBC Türkiye Temsilcisi Aziz Akyavaş, Amerikalı gazeteciler John And Ward Karıstra ve Richard Harrıs Engel ile Ürdünlü gazeteci Muhammed Cemal Balluz'a geçirdikleri kabus dolu günlerden kurtuldukları için geçmiş olsun diyorum" dedi.
(MÜG-ÖZ-Y)

18.12.2012 17:06:44 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT