1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tatvan'da Gazeteciler Günü Kutlaması

Tatvan'da Gazeteciler Günü Kutlaması

Tatvanda Gazeteciler Günü Kutlaması
A+A-

Bitlis'in Tatvan İlçe Kaymakamlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensupları için bir kahvaltı programı düzenlendi. Bir otelde düzenlenen programda

Bitlis'in Tatvan İlçe Kaymakamlığı tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensupları için bir kahvaltı programı düzenlendi.
Bir otelde düzenlenen programda konuşan Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, gazetecilerin gününü kutladı. Erkan "Hepimizin gözü, kulağı olan, insanlarımıza doğru, gerçek bilgiyi en hızlı şekilde ulaştırmak üzere fedakarca çalışan gazetecilerimizin ve medya mensuplarının "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü" kutlar, özelde de prensipli ve ilkeli duruşları ile yapmış oldukları olumlu ve pozitif haberciliğe katkılarından dolayı, Tatvan'da çalışan bütün gazeteci ve medya mensuplarını hasseten tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.
Kaymakam Erkan konuşmasının ardından gazetecilere hediyeleri takdim etti. Daha sonra ise hatıra fotoğrafı çekildi.
Düzenlenen programa Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Tatvan Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Ünal, Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Ali Naci Aldemir, Tatvan Emniyet Müdürü Hikmet Başer, Tatvan Müftüsü Sebhatullah Kızılşah, Tatvan Sosyal Yardımlaşma Müdürü Beşir Avis ve gazeteciler katıldı.
(HO-MET-Y)

10.01.2013 15:51:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT