1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tatvan Polisinden Hırsızlara Suçüstü Hakan Okay Bitlis

Tatvan Polisinden Hırsızlara Suçüstü Hakan Okay Bitlis

Tatvan Polisinden Hırsızlara Suçüstü  Hakan Okay    Bitlis
A+A-

Bitlis'in Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, yaptıkları başarılı operasyonla bir iş yerine girmeye çalışan 2 hırsızlık zanlısını suçüstü yakaladı. Tatvan Kaymakamlığı'ndan yapıl

Bitlis'in Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, yaptıkları başarılı operasyonla bir iş yerine girmeye çalışan 2 hırsızlık zanlısını suçüstü yakaladı.
Tatvan Kaymakamlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, 5 Ocak 2013 günü Aydınlar mahallesi Cumhuriyet caddesinde bulunan iş yerinde 2 kişinin girmeye çalıştığı bilgisi üzerine polis ekiplerinin bölgeye intikal ederek, hırsızlık olayına karışan 7 adet suç kaydı bulunan F.A. ve 5 adet suç kaydı bulunan F.D. isimli şahısları suçüstü yakaladı. Tatvan Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda gerekli çalışmalara başlanıldığı belirtilen açıklamada "Asayiş Büro Amirliği ekiplerince 5 Ocak 2012 tarihinde meydana gelen iş yerinden hırsızlığa teşebbüs suçunun işlenme yöntemi ve diğer hususlar ile benzerlik gösteren olayların geçmişe dönük olarak kayıtları çıkartılmış ve faili meçhul her bir olay olası şüphe ile tek tek irdelenmiştir" denildi.
Suçüstü yakalanan F.A. ve F.D. isimli zanlıların tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.
(HO-MET-Y)

08.01.2013 11:41:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT