1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Taşyapan'dan okul ziyareti

Taşyapan'dan okul ziyareti

Taşyapan'dan okul ziyareti
A+A-

Van Valisi İbrahim Taşyapan, Edremit ilçesinde bulunan Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Edremit Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Edremit Kaymakamı Duran Eryılmaz ve İlçe Milli Müdürü İhsan Keskin ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilk olarak Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne giden Vali Taşyapan, burada okul müdürü Neşe Evliyaoğlu tarafından karşılandı.

Okul müdürü ve beraberindekilerle kısa bir görüşme yapan Vali Taşyapan, daha sonra öğretmenler odasına giderek öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Vali Taşyapan, okulun mesleki eğitim verilen uygulama sınıflarını gezerek, öğrencilerle bir araya geldi. Yemekhane ve spor salonunu inceleyerek yetkililerden bilgi alan Vali Taşyapan, Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden ayrılarak Edremit Anadolu Lisesi’ne geçti.

Edremit Anadolu Lisesi Müdürü Münir Kiyat tarafından karşılanan ve okulun tadilat gören spor salonunda incelemelerde bulunan Vali İbrahim Taşyapan, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet ederek, okul sıralarında fotoğraf çektirdi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT