1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Taşınmaya Hazırlandıkları Evden Cesetleri Çıktı

Taşınmaya Hazırlandıkları Evden Cesetleri Çıktı

Taşınmaya Hazırlandıkları Evden Cesetleri Çıktı
A+A-

Gaziosmanpaşa'da meydana gelen doğalgaz faciasında hayatını kaybeden ailenin, yaşadıkları evden taşınmaya hazırlandıkları ortaya çıktı. Gaziosmanpaşa'da oturdukları evde doğalgazdan zehirlenerek öl

Gaziosmanpaşa'da meydana gelen doğalgaz faciasında hayatını kaybeden ailenin, yaşadıkları evden taşınmaya hazırlandıkları ortaya çıktı.
Gaziosmanpaşa'da oturdukları evde doğalgazdan zehirlenerek ölen anne ve 4 çocuğunun cenazeleri son kez evlerine getirildikten sonra Bartın'a gönderildi. İhmal ve talihsizliğin bir arada geldiği olayda hayatını kaybeden aile, onlara mezar olan evden taşınmaya hazırlanıyordu. İddialara göre, aile oturdukları evin hemen karşısında bulunan bir başka eve taşınacaktı. Taşınacakları evi önceden gezip beğenen aile, evin tadilatta olması nedeniyle bir süre beklemeye karar verdi. Ancak ecel onları beklemedi.
Mahallede market işleten ve aileyi yakından tanıyan Dursun Beytosun, "Zehirlenme olayı hepimizi çok üzdü. Evde çocuklar uyku halinde yakalanmışlar. Aile bir süre önce oturdukları evin karşındaki daireye taşınmaya hazırlanıyordu. Ama nasip olmadı. Elim bir olay. Çok üzgünüz. Çok iyi bir ailelerdi. Yakından tanıyordu. Müşterilerimdi. Üzgünüz'' dedi.
(MA-ÇK-Y)

28.01.2013 15:34:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT