1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Taşeron İşçiler Eğlenceyle Stres Attı

Taşeron İşçiler Eğlenceyle Stres Attı

Taşeron İşçiler Eğlenceyle Stres Attı
A+A-

Kahta Belediyesi'nde çalışan taşeron şirket işçileri yılın yorgunluğunu düzenlenen eğlence programıyla üzerlerinden attı. Bir otelin lokalinde düzenlenen ve taşeron işçilerin katıldığı programa Kah

Kahta Belediyesi'nde çalışan taşeron şirket işçileri yılın yorgunluğunu düzenlenen eğlence programıyla üzerlerinden attı.
Bir otelin lokalinde düzenlenen ve taşeron işçilerin katıldığı programa Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı da katıldı. Program öncesi işçiler tarafından Başkan Turanlı'ya teşekkür plaketi verildi. Plaketi işçiler adına Mahmut Doğan takdim etti. Programda bir konuşma yapan Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı, yıl boyunca işçilerin çalışmasından memnun olduğunu ifade ederek, "Kahta'da bir çok hizmet yaptık. Bunda sizin de emeğiniz çok büyük. Çoğu zaman hizmetlerimizin zamanında ve hızlı yetişmesi için fedakarca çalıştınız. Allah hepinizden razı olsun. Ben sizden memnunum. Yediğiniz ekmek helaldir. Bu gece böyle bir program düzenleyerek size teşekkür etmek istedim. Yaptığınız hizmetlerden dolayı hepinize teker teker teşekkür ediyorum. Bu plaketi de her zaman en güzel yerde tutacağım. Allah size, ailenize ve çevrenize sağlık, sıhhat ve huzur versin" dedi. Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı'nın konuşmasının ardından işçilere çiğ köfte yoğrulup ikram edildi. İşçiler daha sonra ise müzik eşliğinde eğlendi.
(Şİ-AŞ-Y)

29.12.2012 15:33:00 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT