1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tarsus Yarı Maratonu İçin Kayıtlar Başladı

Tarsus Yarı Maratonu İçin Kayıtlar Başladı

Tarsus Yarı Maratonu İçin Kayıtlar Başladı
A+ A-

Mersin'in Tarsus ilçe Kaymakamlığın desteği, Belediye ve Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın (SEV) sponsorluğunda bu yıl 9'ncusu yapılacak olan Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu ve Halk Koşusu için kayıtlar ba

Mersin'in Tarsus ilçe Kaymakamlığın desteği, Belediye ve Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın (SEV) sponsorluğunda bu yıl 9'ncusu yapılacak olan Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu ve Halk Koşusu için kayıtlar başladı. Maraton kapsamında düzenlenecek konserde istenilen sanatçılar içinde anket düzenlendi.
Kayıtları sadece www.tarsusmaraton.com veya www.tarsusmarathon.org siteleri üzerinde alınacak olan maraton için kayıt ücretleri 28 Şubat 2013 tarihine kadar 20 TL., 1 Mart-25 Mart 2013 tarihleri arası 30 TL olup, ödemeler kredi kartı veya banka havalesi yoluyla yapılabilecek. Kayıtlar için mutlaka TC numarası ve cep numaralarının yazılması gerektiğini bildiren maraton komitesi, 25 Mart 2013 tarihinin kayıt için son gün olduğunu belirttiler.
Bu yıl maratonun 31 Mart 2013 Pazar günü yapılacağı belirten yetkililer, '9. Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu'nda Hangi Sanatçıyı Görmek İstersiniz?' isimli anket açarak konserde istenilen sanatçıyı getirmeyi amaçladıklarını kaydettiler.
30 Mart Cumartesi günü saat 10.00'da Aznakay Parkı (Cetvel köprübaşı) önünden Maraton Tanıtım Yürüyüşü ile başlayacak olan uluslararası etkinlik, aynı gün makarna partisiyle devam edecek.
Kültür Sanat Sokağı'nda 31 Mart Pazar günü saat 09.00'da başlayacak olan Maraton Koşusu ve 09.30'da yapılacak Halk Koşusu'nun ardından dereceye girenlere ödülleri dağıtılacak Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu konser ile son bulacak.
(ERY-AKL-Y)

01.02.2013 11:03:14 TSI
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT