1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tarkan'ın Muhtarı Haberleri Yalanladı

Tarkan'ın Muhtarı Haberleri Yalanladı

Tarkanın Muhtarı Haberleri Yalanladı
A+A-

Ünlü sanatçı Tarkan'ın baba ocağı Rize'nin İkizdere İlçesi Rüzgarlı Köyü Muhtarı Servet Müfit Köymen, Tarkan ve köyleri hakkında basında çıkan haberleri yalanladı. Ünlü Sanatçı Tarkan'ın baba ocağı

Ünlü sanatçı Tarkan'ın baba ocağı Rize'nin İkizdere İlçesi Rüzgarlı Köyü Muhtarı Servet Müfit Köymen, Tarkan ve köyleri hakkında basında çıkan haberleri yalanladı.
Ünlü Sanatçı Tarkan'ın baba ocağı Rize'nin İkizdere İlçesi Rüzgarlı Köyü'nde 4 dönemdir muhtarlık görevi yürüten Servet Müfit Köymen bazı basın organlarında Tarkan ve köyleri hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak Tarkan'ın köylerinde; okul, cami, köprü ve benzeri hayır işleri yaptırdığı şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Köymen "Dört dönemdir bu köyde muhtarım. Tarkan sayesinde köyümüzün ismi duyulmuştur. Kendisine minnettarız. Babasının mezarı köyümüzdedir. Ancak köyümüze çok az gelmektedir. İddia edildiği ve haber yapıldığı gibi köyümüzde herhangi bir hayırda bulunmamıştır. Ben dört dönemdir muhtarım. Cami, okul, köprü veya benzeri her hangi bir şey yaptırdığını görmedim. Gören varsa bilmem" dedi.
(GF-ÖS-Y)

04.02.2013 16:28:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT