1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tarımsal Projeleri Değerlendirme Toplantısı

Tarımsal Projeleri Değerlendirme Toplantısı

Tarımsal Projeleri Değerlendirme Toplantısı
A+A-

Malatya'da tarımsal üretime yönelik hazırlanan projeler değerlendirildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görev ve yetki alanındaki belde ve köyler ile ilçe müdürlüklerine bağlı belde ve köyl

Malatya'da tarımsal üretime yönelik hazırlanan projeler değerlendirildi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görev ve yetki alanındaki belde ve köyler ile ilçe müdürlüklerine bağlı belde ve köylerde yapılan her türlü tarımsal üretime, meyvecilik, sebzecilik, tarla ziraatı, hayvansal üretimler ve su ürünleri üretim ile tarımsal ürünlerin işlenmesi, pazarlanması ve paketlenmesine yönelik, özellikle tarımsal yeniliklerin araştırılarak modern üretim tekniklerinin ön planda olduğu üretim modellerine ait projeler değerlendirildi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Salonu'nda yapılan toplantıda konuşan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, "Yaklaşık 2 aydır yoğun emekler verilerek hazırlanan projeleri değerlendirme aşamasına gelmiş bulunmaktayız. İl ve İlçe Müdürlüklerimizde bu projelerin hazırlanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu projelerin hayata geçirilerek üreticilerimize büyük katkılar sağlatacağına inanıyorum" dedi.
(NA-Y)

19.02.2013 12:29:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT