1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tarım İlçe Müdürü'nden Başkan Gülşen'e Ziyaret

Tarım İlçe Müdürü'nden Başkan Gülşen'e Ziyaret

Tarım İlçe Müdüründen Başkan Gülşene Ziyaret
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Tarım İlçe Müdürü Özgür Uslubaş ve beraberindekiler Başkan Gülşen'i makamında ziyaret etti. Çaycuma İlçe Tarım Müdürü Özgür Uslubaş, Ziraat Yüksek Mühendisi Arzu Özd

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Tarım İlçe Müdürü Özgür Uslubaş ve beraberindekiler Başkan Gülşen'i makamında ziyaret etti.
Çaycuma İlçe Tarım Müdürü Özgür Uslubaş, Ziraat Yüksek Mühendisi Arzu Özdemir, Ziraat Mühendisi Coşkun Ulutaş ile birlikte Belediye Başkanı Mithat Gülşen'i makamında ziyaret ederek, hem geçmiş olsun dileklerini ilettiler, hem de ilçe tarım müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Kadın Çiftçiler Yarışıyor" yarışmasına yaptığı katkılar nedeniyle Belediye Başkanı Mithat Gülşen'e teşekkür plaketi takdim ettiler. Geçmiş olsun ziyareti ve teşekkür plaketi için, İlçe Tarım Müdürü Ali Özgür Uslubaş ve beraberindekilere teşekkür eden Belediye Başkanı Mithat Gülşen, "Kurumlar arası yardımlaşma ve dayanışmaya büyük önem veriyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde kurumlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz" dedi.
(SA-SA)

11.02.2013 18:42:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT