1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Targel Personeli Sözleşme Yeniledi

Targel Personeli Sözleşme Yeniledi

Targel Personeli Sözleşme Yeniledi
A+A-

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Yaman, Kastamonu'da çok çalışan çiftçilerin az kazandığını söyledi. Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi (TARGEL) kapsamında Kastamonu'da 27 personel yeni sö

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Yaman, Kastamonu'da çok çalışan çiftçilerin az kazandığını söyledi.
Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi (TARGEL) kapsamında Kastamonu'da 27 personel yeni sözleşme imzalandı. Kastamonu'nun merkez ve ilçelerine bağlı çeşitli köylerde görev yapan 82 teknik personelden 4b sözleşmeli olan 27 personel, 2013 yılının hemen başında yeni sözleşme imzaladı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde imzalanan sözleşmede konuşan İl Müdürü Osman Yaman, "Çiftçimiz çok çalışıyor, çok yoruluyor ama az kazanıyor. Doğduğumuz yerde doyamadığımız için göç veriyoruz. Bizim görevimiz, çiftçimizin sofrasına bir dilim ekmek fazla koyabilmektir. Bakanlığımızın yerinde hizmet anlayışı ile hareket ederek uygulamaya koyduğu Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi kapsamında, 2013'de bu sayı daha da artacak ve daha fazla çiftçiye hizmet vermeye devam edeceğiz. Önemli olan verilen hizmetin kalitesidir" dedi.
(Vİ-SA-Y)

01.01.2013 15:17:55 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT