1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Talihsiz Kadın, Kocasından Kalan Borç İçin Yardım Bekliyor

Talihsiz Kadın, Kocasından Kalan Borç İçin Yardım Bekliyor

Talihsiz Kadın, Kocasından Kalan Borç İçin Yardım Bekliyor
A+A-

Gördes ilçesine bağlı Tepeköy'de yaşayan ve iki ay önce eşini kaybeden Adile Karademir (33), kocasından kalan banka borcunu ödeyebilmek için yardım bekliyor. Yaşamakta olduğu dramının gazetelerde hab

Gördes ilçesine bağlı Tepeköy'de yaşayan ve iki ay önce eşini kaybeden Adile Karademir (33), kocasından kalan banka borcunu ödeyebilmek için yardım bekliyor.
Yaşamakta olduğu dramının gazetelerde haber olarak çıkmasının ardından Gördes Kaymakamlığı'na davet edilen talihsiz kadına, eşinden kalan banka borcunun ödenmesinde kullanılmak üzere 10 bin lira destek sağlanacağı, Kaymakam T. Hakan Bilgin'in talimatıyla gıda ve yakacak yardımında da bulunulduğu bildirildi.
Çocukları ile ortada kalan ve ayrıca da hamile olan Karademir, kocasının bankadan çektiği 28 bin lira kredinin faizi ve masrafları ile 72 bin 500 TL'yi bulduğunu, Kaymakamlığın devletten talep ettiği 10 bin liranın dışında 62 bin 500 lira daha paraya ihtiyaç duyduğunu belirtiyor. Yardımseverlerden destek beklediğini kaydeden Adile Karademir, "Üç çocuğum ve karnımdaki bebekle ortada kaldım. Çocuklarımın ihtiyaçlarını bile karşılamakta zorlanıyorum. Hayırseverlerden bu borcun ödenmesi için yardım bekliyorum" diye konuştu.
(RŞ-ERG-Y)

10.01.2013 09:36:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT