1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Talihsiz Adam 12.5 Milyonu (Trilyon) Tek Rakamla Kaçırdı (MP 2015 İkramiyesi)

Talihsiz Adam 12.5 Milyonu (Trilyon) Tek Rakamla Kaçırdı (MP 2015 İkramiyesi)

Talihsiz Adam 12.5 Milyonu (Trilyon) Tek Rakamla Kaçırdı (MP 2015 İkramiyesi)
A+A-

2015 Yılbaşı Büyük ikramiyesi Aydın (2) Niğde ve Ankara'ya çıktı. Niğde de dramatik bir durum yaşandı. Necati Ballı Yılbaşı büyük ikramiyesini bir rakamla kaçırdı. Dönerci Selim Erden ise, son 3 rakamla 12 buçuk milyonu kaçırdığını söyledi.

Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi olan 50 milyon lira çeyrek bilete isabet etti. Şanslı numaraların ikisi Aydın'da biri Niğde'de diğeri de Ankara'da satıldı. 

 

Niğde’de şanslı kişinin kim olduğu daha ortaya çıkmadan, teselli ikramiyesi kazananlar bayilere gitti. Bayi camlarına asılan gazetelerden bilet numaralarını kontrol eden vatandaşlar, 12 buçuk milyonun Niğde’de kime çıktığını merak ediyor.

 

Niğde merkezde bulunan Ucuzzular Piyango bayisi vitrinine “50 Trilyon Bizde” yazısı astı ama bileti bayinin sattığı daha netlik kazanmadı.

 

Necati Ballı isimli emekli vatandaş 1 numara ile 12 buçuk milyonu kaçırdı. Ballı, “Teselliyi boşver de 1 numarayla 12 buçuk milyon gitti. Bu normal para, ama yinede şükür. Gece aklıma geldi 2 ile başlıyor dediler, sonu da 0 ile bitiyor dediler. Bende sabah baktım biletime teselli olarak 50 Bin TL ama ne kadar para verecekler bilmiyorum” dedi.

 

Dönerci Selim Erden ise, son 3 rakamla 12 buçuk milyonu kaçırdığını söyledi. Erden, “Piyangonun gece Niğde’ye çıktığını öğrendim, son 3 rakamı ile kaçırdım” diye konuştu. 

A+A-

HABERE YORUM KAT