1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Talihliler Ev Ve Otomobil Sahibi Oldu Malatya

Talihliler Ev Ve Otomobil Sahibi Oldu Malatya

Talihliler Ev Ve Otomobil Sahibi Oldu  Malatya
A+A-

Malatya'da yapılan çekilişte, talihliler ev ve araba sahibi oldu. Akranlar Süpermarketler'in ev ve otomobil kampanyasının noter huzurunda yapılan çekilişinde, ev kazanan talihli Mehmet Çamur, evin

Malatya'da yapılan çekilişte, talihliler ev ve araba sahibi oldu.
Akranlar Süpermarketler'in ev ve otomobil kampanyasının noter huzurunda yapılan çekilişinde, ev kazanan talihli Mehmet Çamur, evin tapusunu Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'un elinden aldı. Evin anahtarını ise, Akranlar Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Alan'dan alan Mehmet Çamur, bu mutluluğu ailesi ile birlikte yaşadı. Rüya Kent Sitesi'nde yapılan programda konuşan Akranlar Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Osmanlıoğlu, Akranlar Süpermarketler olarak ev ve otomobil kampanyasını gelenek haline getirdiklerini belirterek, bu kampanyanın bundan sonra da devam edeceğini söyledi. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkoç ise, Akranlar'ın Malatya'da önemli hizmetlerde bulunduğunu söyledi. Erkoç, evin talihlisi Çamur'a da, evin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Mehmet Çamur, çekilişte kazandığı evi ailesi ile gezerek mutluluğunu dile getirdi. Çamur, kirada oturduğunu belirterek, çekilişin yapıldığı tarihte İstanbul'da olduğunu ve kendisine evin çıktığını duyduğunda buna inanamadığını söyledi. Çamur ailesinin diğer fertleri de, mutluluklarını dile getirdi.
(NA-SO-Y)

06.12.2012 16:43:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT