1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Taksi Sürücülerine Seminer Verilecek Malatya

Taksi Sürücülerine Seminer Verilecek Malatya

Taksi Sürücülerine Seminer Verilecek  Malatya
A+A-

Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası işbirliğiyle taksicilere eğitim semineri verilecek. 2013 yılında yürürlüğe girecek olan T Plakalı Tic

Malatya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası işbirliğiyle taksicilere eğitim semineri verilecek.
2013 yılında yürürlüğe girecek olan T Plakalı Ticari Taksi ve Taksi Durağı Yönetmeliği gereğince Belediye Konferans Salonu'nda düzenlenecek seminere taksicilerin katılımının zorunlu olduğu belirtildi. 25-26 Aralık 2012 tarihlerinde 13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek eğitim seminerinin sonunda katılımcılara sertifika verilecek ve ruhsat yenilemeleri bu belgeyle mümkün olacak. Seminerin açılışına Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın ile Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken'in de katılacağı bildirildi.
T plakalı ticari taksi işletme ruhsatlı araçlarda çalışan araç sahipleri ve sürücülerine yönelik düzenlenecek eğitim seminerinde T Plakalı Ticari Taksi ve Taksi Durağı Yönetmeliği, trafik güvenliği ile mesleki davranış kuralları hakkında sunumlar yapılacak.
(NA-Y)

24.12.2012 17:53:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT