1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Taekwondo Da Kaskispor Başarısı Kayseri

Taekwondo Da Kaskispor Başarısı Kayseri

Taekwondo Da Kaskispor Başarısı  Kayseri
A+A-

Gençler Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası'nda, Kaskispor Taekwondo Takımı sporcularından Yunus Emre Sayan ile Samet Şahin bronz madalya kazanarak Kayseri'ye döndü. Şampiyonanın, Ocak ayı 08-14

Gençler Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası'nda, Kaskispor Taekwondo Takımı sporcularından Yunus Emre Sayan ile Samet Şahin bronz madalya kazanarak Kayseri'ye döndü.
Şampiyonanın, Ocak ayı 08-14 tarihleri arasında yapıldığını belirten KASKİ Genel Müdürü ve Kaskispor Kulüp Başkanı Ender Batukan, "Yunanistan'ın başkenti Atina'da düzenlenen şampiyonaya, takımımızdan 4 sporcu ile katıldık. Bunlardan 51 kiloda Samet Şahin ile 63 kiloda Yunus Emre Sayan, Avrupa 3.sü olarak karşılaşmaları başarıyla sonuçlandırdı," dedi.
Türkiye'nin temsil edildiği bu şampiyonadan gurur verici sonuçla ayrılmanın kendilerini çok mutlu ettiğini açıklayan Batukan; şampiyona'ya katılarak Kaskispor'un adını başarıyla duyuran sporcular ile antrenör Yavuz Sayan'ı tebrik ettiğini ve başarılarının devamını dilediğini sözlerine ekledi.
(AÖ-Y)

16.01.2013 15:14:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT