1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sydv Mütevelli Heyeti Üyeleri Seçildi

Sydv Mütevelli Heyeti Üyeleri Seçildi

Sydv Mütevelli Heyeti Üyeleri Seçildi
A+A-

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti üyeliğine, Kayışlar Köyü Muhtarı Baki Ulu ile Saruhanlı İstasyon Mahallesi Muhtarı Nihat İmran yeniden seç

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti üyeliğine, Kayışlar Köyü Muhtarı Baki Ulu ile Saruhanlı İstasyon Mahallesi Muhtarı Nihat İmran yeniden seçildi.
Saruhanlı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti üye seçimleri, Ziraat Odası Toplantı Salonu'nda yapıldı. Kaymakam Kadir Sertel Otcu'nun Başkanlığı'nda köy ve mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Kayışlar Köyü Muhtarı Baki Ulu ile Saruhanlı İstasyon Mahallesi Muhtarı Nihat İmran, SYDV Mütevelli Heyeti üyeliğine oy birliğiyle yeniden seçildi. Seçimin ardından, teşekkür konuşması yapan İmran, 2004 yılından bu yana Mütevelli heyeti üyeliği görevini sürdürdüğünü belirterek, "8. kez beni bu göreve getiren bütün muhtar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Beni onurlandırdılar, gururlandırdılar. Bu görevi geçmişte olduğu gibi en iyi şekilde sürdüreceğim" dedi.
Baki Ulu ise, yaptığı konuşmada, kendisini bu göreve tekrar getiren muhtarlar arkadaşlarına teşekkür etti.
Kaymakam Otcu, seçilen muhtarları tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi.
(SD-ERG-Y)

25.12.2012 14:27:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT