1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Swiss Kurdish Alliance Partisi'nden Başkan Ergüneş'e Ziyaret

Swiss Kurdish Alliance Partisi'nden Başkan Ergüneş'e Ziyaret

Swiss Kurdish Alliance Partisinden Başkan Ergüneşe Ziyaret
A+A-

İsviçre’nin Swiss Kurdish Alliance Partisi yöneticileri, Van’ın Bostaniçi Belediye Başkanı Nezahat Ergüneş\'i ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.


Swiss Kurdish Alliance Partisi yöneticilerini makamında kabul eden Bostaniçi Belediye Başkanı Nezahat Ergüneş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Swiss Kurdish Alliance Partisi yöneticilerine depremde gösterdikleri yardım ve ilgiden dolayı teşekkür eden Ergüneş, "Van 2 yıkıcı deprem geçirdi. Depremde hem ülke içi hem de yurtdışında Van halkının acılarının sarılması için gecelerini gündüzlerini katan çok sayıda insan oldu. Bu insanların içinde Swiss Kurdish Alliance Partisi yöneticileri de kendi ülkelerinde çalışmalar yaparak Van halkına yardımlar ulaştırdılar. Biz bir kez daha yaptıkları ve verdikleri desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.


Ergüneş, daha sonra heyet ile birlikte Bostaniçi Belediyesi Eğitim Destek Evi öğrencilerini ve Maya Kadın Danışma Merkezi'ni ziyaret etti. Maya Kadın Danışma Merkezi'nde incelemelerde bulunan heyet, burada yapılan hakkında bilgi aldı.

\"\"

A+A-

HABERE YORUM KAT