1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suudi Arabistanlı Gazeteciler İznik'te

Suudi Arabistanlı Gazeteciler İznik'te

Suudi Arabistanlı Gazeteciler İznikte
A+A-

Arap Turizm Destinasyon Merkezi ilan edilen Bursa'ya gelen Suudi Arabistanlı gazetecileri İznik'i, gezerek, Ayasofya Camii'nde öğle namazı kıldılar. Arap Turizm Ana Destinasyon Merkezi olarak ilan

Arap Turizm Destinasyon Merkezi ilan edilen Bursa'ya gelen Suudi Arabistanlı gazetecileri İznik'i, gezerek, Ayasofya Camii'nde öğle namazı kıldılar.
Arap Turizm Ana Destinasyon Merkezi olarak ilan edilen Bursa turunun ardından heyet başkanlığını Cidde Türk İşadamları Koordinatörü Salih Yıldırım'ın yaptığı gazeteciler, İznik'e geldi. Aralarında Suudi Arabistan Kraliyet Fotoğrafçısı Medya Fotoğrafçılar Temsilcisi Esa S. Engawi'nin de bulunduğu heyeti İznik Belediye Başkan vekili Kamil Özbek karşıladı. Belediye binasında karşılanan heyete Özbek, İznik ile ilgili kısa bir bilgi verdi. Suudi gazetecilere daha sonra İznik Çinisi birer çini tabak hediye etti. Suudi gazetecilerden oluşan heyet daha sonra Yeşil Camii, Süleyman Paşa Medresesi Çiniciler Çarşısını ve Ayasofya Camii'ni gezdi. Öğle namazı sırasında ziyaret ettikleri Ayasofya'da birde namaz kılan gazeteciler, duanın ardından ilçeden ayrıldılar.
(HA-YS)

20.01.2013 16:19:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT