1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suşehri'ne Yeni Aile Çay Bahçesi Yapılacak

Suşehri'ne Yeni Aile Çay Bahçesi Yapılacak

Suşehrine  Yeni Aile Çay Bahçesi Yapılacak
A+A-

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel İlçeye yeniden bir aile çay bahçesi yapacaklarını belirtti. Belediye Başkanı Sel, Belediye Meclis Üyesi Zekeriya Canpolat ve bazı birim müdürleriyle birlikte, Taş

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel İlçeye yeniden bir aile çay bahçesi yapacaklarını belirtti.
Belediye Başkanı Sel, Belediye Meclis Üyesi Zekeriya Canpolat ve bazı birim müdürleriyle birlikte, Taşköprü Mahallesinde yapılacak olan aile çay bahçesinin bulunduğu alanda incelemelerde bulundu.
Aspasya aile çay bahçesine alternatif yeni bir çay bahçesi daha yapılacağı müjdesini veren Başkan Sel, çay bahçesinin toplam Bin 800 metre kare alana yapılacağını, bunun 300 metrekaresinin kapalı alan olduğunu söyledi.
Yapılacak olan çay bahçesinin kapalı alan içerisinde direk kullanılmayacağını geniş bir alan olacağını söyleyen Sel, "2013 yılında hizmete açmayı hedeflediğimiz aile çay bahçesinin yapımına kısa süre içerisinde başlayacağız. Proje çalışmaları tamamlandı. İhale aşamasındadır. İnşallah bir aksaklık olmaması durumunda bu yıl bitirmeyi hedefliyoruz. Çünkü Aspasya aile çay bahçesi yaz mevsiminde halkın yoğun taleplerine yetmiyor. Bu nedenle yeni bir çay bahçesi yapmayı uygun gördük. Kapalı alanı çelik konstrüksiyon olacaktır" dedi.
(SY-UY-ZB-Y)

16.02.2013 10:08:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT