1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suşehri'nde Genel Asayiş Uygulaması

Suşehri'nde Genel Asayiş Uygulaması

Suşehrinde Genel Asayiş Uygulaması
A+A-

Suşehri İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipleri tarafından yapılan genel asayiş uygulamasında, haklarında yakalama kararı olan 9 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, jandarma ekipleri ta

Suşehri İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipleri tarafından yapılan genel asayiş uygulamasında, haklarında yakalama kararı olan 9 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre, jandarma ekipleri tarafından yapılan genel asayiş uygulamasında, çeşitli suçlardan haklarında yakalama kararı bulunan S.A., M.B., İ.Ç., M.Ö., U.D., B.D., A.A., A.S. ve S.Y. isimli şahıslar yakalandı. Yakalanan 9 kişiden B.D., 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan kesinleşmiş 6 yıl hapis cezası nedeniyle çıkarıldığı adli makamlar tarafından tutuklanarak Şebinkarahisar Cezaevine gönderildi. Diğer 8 kişi ise adli makamlar tarafından serbest bırakıldı. Bu arada, Suşehri Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri de genel asayiş uygulamalarına aralıksız devam ediyor.
Ekipler ilçe merkezi yakınında yaptıkları uygulamada, araçların genel evrakları ile birlikte, araç içerisinde bulunan vatandaşların kimlik kontrolünü yapıyor.
(SY-TB-AÖ-Y)

06.12.2012 16:44:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT