1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suşehri İdarecileri, Sağlık Yüksek Okulu İçin Bir Araya Geldi

Suşehri İdarecileri, Sağlık Yüksek Okulu İçin Bir Araya Geldi

Suşehri İdarecileri, Sağlık Yüksek Okulu İçin Bir Araya Geldi
A+A-

Suşehri idarecileri, Sağlık Yüksek okulunun ilçede eğitime başlaması amacıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Siv

Suşehri idarecileri, Sağlık Yüksek okulunun ilçede eğitime başlaması amacıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde eğitime devam eden Suşehri Sağlık Yüksek okulunun ilçede eğitime başlaması amacıyla toplantı düzenlendi.
Suşehri sağlık Yüksek okulunun, İlçede eğitime başlaması durumunda, Suşehri'ne büyük katkı sağlayacağını söyleyen Suşehri belediye Başkanı Sedat Sel, "İlçede bulunan idarecilerimiz, Sivil toplum örgütü başkanlarımız, siyasi parti ilçe başkanlarımızla birlikte bir araya gelerek, okulumuza sahip çıktığımızı herkese göstermek istedik. Diliyoruz ki, okulumuzun Sivas 'ta değil, Suşehri ilçe merkezinde eğitimini sürdürmesini istiyoruz. Toplantıya katılan tüm idarecilerimizin görüşleri bu konuda bizler Suşehri halkı olarak, bu okulumuzun ilçede eğitime başlaması durumunda, öğretim görevlilerimize, öğrencilerimize ve okulumuza sonuna kadar destek vereceğimizi her zaman taahhüt etmiş bulunmaktayız. Bu nedenle, en kısa sürede Sivas Cumhuriyet üniversitesi rektörümüzü, ilçe idarecilerimizle birlikte ziyaret ederek bu talebimizi rektörümüze ileteceğiz" dedi.
(SY-UY-ZB-Y)

09.02.2013 17:40:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT