1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suşehri Emniyet Müdürü, Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Suşehri Emniyet Müdürü, Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Suşehri Emniyet Müdürü, Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi
A+A-

Suşehri Emniyet Müdürü Cevat İratçı, ilçede bulunan mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Emniyet Müdürlüğü Lokali'nde düzenlenen istişare toplantısında konuşan Emniyet Müdürü

Suşehri Emniyet Müdürü Cevat İratçı, ilçede bulunan mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi.
Emniyet Müdürlüğü Lokali'nde düzenlenen istişare toplantısında konuşan Emniyet Müdürü Cevat İratçı, ilçedeki güvenliğin tam olarak sağlanmasında muhtarların da emeği olduğunu söyledi. İlçedeki MOBESE kamera sisteminin iki aylık süre içerisinde hizmete gireceğini söyleyen İratçı, "Çevrenizde gördüğünüz şüpheli araç ve kişileri bizlere bildirin. Polisin önceden imkanları kısıtlıydı. Ama şuanda tüm teknolojik gelişmeler elinde mevcut. İlçemizde yeterli derecede memurlarımız da var. Yani, polisin asli görevi bir olay olmadan, o olayı çözmesidir. Bu nedenle, sizlere de bu konuda görevler düşmektedir" dedi.
Toplantıda söz alan Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel ise, ilçede görev yapan polis memurlarının gayretli şekilde çalıştıklarını ifade etti.
Mahalle muhtarlarının görüşlerinin de alındığı toplantıya, İlçe Cumhuriyet Savcısı Ercan Türe ile birlikte mahalle muhtarları katıldı.
(SY-TB-Eİ-Y)

19.12.2012 18:30:46 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT