1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suşehri Belediyesi'nden "her Mahalleye Bir Oyun Grubu"

Suşehri Belediyesi'nden "her Mahalleye Bir Oyun Grubu"

Suşehri Belediyesinden her Mahalleye Bir Oyun Grubu
A+A-

Suşehri Belediyesi "Her mahalleye bir oyun grubu" projesi kapsamında tüm mahallelere çocuk oyun grubu kuracak. Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, Aspasya parkı sosyal tesislerinde bulunan çocuk oy

Suşehri Belediyesi "Her mahalleye bir oyun grubu" projesi kapsamında tüm mahallelere çocuk oyun grubu kuracak.
Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, Aspasya parkı sosyal tesislerinde bulunan çocuk oyun gruplarının bulunduğu yerde yaptığı açıklamada, Çocukların güzel zaman geçirmeleri için her mahalleye bir oyun grubu" proje çalışması yaptıklarını söyledi.
İlçede birçok bölgede çocuk oyun grubu olduğunu söyleyen Başkan Sel, "Bazı mahallerimizde hiç oyun grubu bulunmamaktadır. Bizlerde bu nedenle çocuklarımız için oyun grupları kuracağız. Çünkü bir mahallede olan oyun grubuna o mahallenin çocukları geliyor. İstedikleri gibi zamanlarını geçiriyor. Fakat başka bir mahallemizdeki çocuğumuz, çocuk oyun grubunun olduğu mahalle uzak olmasından dolayı oraya gelemiyor. Bu nedenle her mahallemizde belediyeye ait yerler üzerine oyun gruplarını kuracağız. Bu konuyla ilgili çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Yaz sezonuna yetiştirmeyi hedefliyoruz " dedi.
(SY-UY-AÖ-Y)

14.02.2013 13:25:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT