1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suşehri Belediyesi Galericiler Sitesi Yapıyor

Suşehri Belediyesi Galericiler Sitesi Yapıyor

Suşehri Belediyesi Galericiler Sitesi Yapıyor
A+A-

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, eski terminal yerinin galericiler sitesi olarak tadilatının yapılmaya başlandığını bildirdi. Tadilat yapılan yerde incelemelerde bulunan Sel, çalışmalar hakkında

Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel, eski terminal yerinin galericiler sitesi olarak tadilatının yapılmaya başlandığını bildirdi.
Tadilat yapılan yerde incelemelerde bulunan Sel, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yeni yapılan şehirlerarası otobüs terminalinin hizmete girmesiyle, eski terminal alanında bulunan yazıhanelerinin boşa çıktığını söyleyen Başkan Sel, "İlçe Trafik komisyonu tarafından alınan karar doğrultusunda, İlçe merkezinde bulunan oto galericilerin şehir dışına çıkartılma kararıyla, bizlerde Suşehri Belediyesi olarak eski terminal alanının uygun olduğunu belirttik. Bu konuda çalışmalarımıza hemen başladık. Kısa süre içerisinde bu yazıhanelerini bulunduğu yerdeki tadilat çalışmaları tamamlanarak galerici esnaflarımıza tahsis edeceğiz. Gelişen ve büyüyen ilçemizin güzel bir görünüm kazanması için elimizden gelen tüm imkânları kullanıyoruz" dedi.
(SY-UY-AÖ-Y)

14.02.2013 13:25:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT