1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suşehri Ak Parti Kadın Kolları Başbakan'a Gidiyor

Suşehri Ak Parti Kadın Kolları Başbakan'a Gidiyor

Suşehri Ak Parti Kadın Kolları Başbakana Gidiyor
A+A-

Suşehri ilçesinde Suşehri AK Parti Kadın Kolları 40 kişilik bir heyetle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gidiyor. Suşehri AK Parti Kadın Kolu Başkanı Nuran Gönel yaptığı açıklamada, ''İlçe merkezi v

Suşehri ilçesinde Suşehri AK Parti Kadın Kolları 40 kişilik bir heyetle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gidiyor.
Suşehri AK Parti Kadın Kolu Başkanı Nuran Gönel yaptığı açıklamada, ''İlçe merkezi ve köylerimizden fakirin, fukaranın, garibin, gurabanın, yaşlının, yoksulun, engellinin, vadinin, Suşehri'nin selam ve dualarını Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem'e götürüyoruz" dedi.
''Anadolu'dan bir grup kadının ülkesinin Başbakanına gidebiliyorsa bu ziyaretimiz Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın eseridir'' diyen Gönel, ''Ülkemizde artık kadınlar kadın haklarını kullanabilmekte. Suşehri'nin siyasi tarihinde bir ilki gerçekleştirmenin gururu ve sevincini yaşıyoruz. Allah Başbakanımızın yar ve yardımcısı olsun. Başbakanımıza ulaşmamızda bizlere her türlü desteği veren teşkilat başkanımız ve İstanbul Milletvekilimiz Ekrem Erdem'i, Milli Savunma Bakanımız İsmet Yılmaz'ı ve Sivas Milletvekillerimizi ziyaret edeceğiz. Yapacağımız ziyaretlerde ilçemiz menfaatine olabilecek her türlü çalışmayı kendilerine ileteceğiz ve taleplerimiz olacak. Bu arada, Ankara'daki temaslarımıza gitmemizde bizlere ulaşım imkanı sağlayan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem'e teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.
(SY-UY-ZB-Y)

12.02.2013 11:33:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT