1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Survivor'da FLAŞ gelişme! Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da FLAŞ gelişme! Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da FLAŞ gelişme! Ödül oyununu kim kazandı?
A+A-

Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı arasında nefes kesen bir ödül oyunu heyecanı yer aldı. iki takım yarışmacıları da ödülü duydukları an da kendilerinden geçtiler.

Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle ve heyecanla takip edilen yarışmaprogramı Survivor 2018'de bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı arasında yine ödül oyunu heyecanı yer aldı. Karınlarını doyurmak için mücadele eden yarışmacılar son ana kadar ter döktüler. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında bu akşam oldukça güzel bir ödül oyunu heyecanı yer aldı. Alp Kırşan'ın sunumuyla oynanan ödül oyununda, ödül açıklandığı an da iki takım yarışmacıları da adeta çılgına döndü. Ödülü kazanan yarışmacılar zipline yapmaya gittiler ve eğlenceli aktivitenin ardından nefis yemeklerle buluştular. Parkurda rüzgar gibi esen bir gönüllüler takımı yer aldı. Ünlülerin önde olmasına rağmen pes etmeyen gönüllüler takımı yarışmacıları 10-8'lik skorla güzel ödülün sahibi oldular.

SON OYLAMA BAŞLADI

Survivor 2018 bu akşam ada konseyi yaşandı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamayla birlikte Dominik'te bu akşam son kez oylama yapılacağını belirtti. Yarışmacılar toplu halde tekrardan oylanacaklar ve bundan sonraki elemelerde bu oylamalar baz alınacak. Finallere kadar oynanacak dokunulmazlık oyunlarında yarışmacılar bu oylamayla değerlendirilecekler.(Hürriyet)

A+A-

HABERE YORUM KAT