1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sürünerek Girdiler Koşarak Kaçtılar

Sürünerek Girdiler Koşarak Kaçtılar

Sürünerek Girdiler Koşarak Kaçtılar
A+A-

Muğla'nın Yatağan ilçesinde faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonunu soymak isteyen hırsızlar, istasyonda görevli pompacının hışmına uğradı. Hırsızlar sürünerek girdikleri marketten koşarak ayrıldı

Muğla'nın Yatağan ilçesinde faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonunu soymak isteyen hırsızlar, istasyonda görevli pompacının hışmına uğradı. Hırsızlar sürünerek girdikleri marketten koşarak ayrıldı.
Olay, Yatağan ilçesinde geçen Çarşamba günü meydana geldi. Yatağan'ın Gölyeri mevkiinde bir istasyona gelen hırsızlar marketin boş bulunduğu sırada markete girmek için kapıya yöneldi. Bu sırada istasyonda görevli pompacının sigara içmek için dışarı çıktığını fark eden hırsızlar istasyonun arka tarafına dolaştı. Pompacının tekrar kafeteryaya geçmesi ile tekrar market kapısına gelen hırsızlar sürünerek markete girdi. Camekan ile ayrılan kısımda duran pompacı rafların arasında sürünen hırsızları fark ederek kovalamaya başladı. Neye uğradıklarını anlayamayan zanlılar sürünerek girdikleri istasyondan koşarak kaçtı.
Olayı, güvenlik kameraları saniye saniye kaydetti. Geçen haftalarda Yatağan'da bir başka istasyonun soyulduğu öğrenildi. Hırsızlık girişimi ile ilgili soruşturma başlatıldı.
(MK-MB-HO-Y)

30.01.2013 12:57:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT