1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "sürücü Ve Yaya Eğitimi" Semineri Verildi

"sürücü Ve Yaya Eğitimi" Semineri Verildi

sürücü Ve Yaya Eğitimi Semineri Verildi
A+A-

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Sürücü ve Yaya Eğitimi semineri verildi.Kırklareli İl Emniyet Mü

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Kırklareli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Sürücü ve Yaya Eğitimi semineri verildi.
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Trafikten sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Kemal Serbest ve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Yaşar Dağlı tarafından Sürücü ve Yaya Eğitimi semineri verildi.
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Trafikten sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Serbest, Kırklareli'nin küçük bir şehir olmasına rağmen trafiği yoğun olduğunu, Kırklareli'nin Türkiye'nin en eski illerinden biri olduğunu bu yüzden yerleşim dar olduğundan trafik dar bir alana sığdırıldığını söyledi.
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Dağlı, 9 sınıf öğrencilerine, trafik kurallarına uyma bilinci, güveli yaya davranışları, okul servisleri ve toplu taşıma araçlarında güvenli yolculuk yapabilme, emniyet kemeri kullanımın önemi, trafikte bisiklet kullanımı, trafik ve çevre konularında bilgiler verdi.
(ŞG-MK)

03.01.2013 14:00:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT