1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Suriyeli Mülteciler İçin Yardım Kampanyası Yusuf Serkan Yılmaz Bursa

Suriyeli Mülteciler İçin Yardım Kampanyası Yusuf Serkan Yılmaz Bursa

Suriyeli Mülteciler İçin Yardım Kampanyası  Yusuf Serkan Yılmaz    Bursa
A+A-

Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği Bursa Şubesi, iç savaş sebebiyle memleketlerini terk etmek zorunda kalan Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası başlattı. Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği B

Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği Bursa Şubesi, iç savaş sebebiyle memleketlerini terk etmek zorunda kalan Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası başlattı.
Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği Bursa Şubesi, 'Suriyeli mültecilere el uzatalım!' isimli yardım kampanyası ile hayırseverlerin yardımlarını bekliyor. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esed'in zulmünden sınır dışına kaçarak Bursa'ya gelen ve herhangi bir gelirleri olmayan Suriyeli ailelerin yardıma muhtaç olduğuna dikkat çeken dernek üyeleri, "Bursa'ya göç eden Suriyeli ailelerimiz burada kalacak yer, yakacak ve gıda konusunda sıkıntı çekmektedir. 6 ay sürecek şekilde ve ilk aşamada en az 20 aileye ulaşabilmek amacıyla başlattığımız kampanyamızın ayrıntıları şu şekilde olacaktır" dediler.
Dernek üyeleri, aile başı yardım miktarının 250 TL olduğunu belirtti. Üyeler, hayırseverlerin (0224) 223 31 81 telefon numarası veya www.yardimdernegi.org internet sitesi aracılığıyla kendilerine ulaşabileceğini söyledi.
(YS)

12.02.2013 14:46:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT