1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Süper Loto Çekiliş Sonuçları Öğrenin! - (Süper Loto Sonuçları 17 TMZ)

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Öğrenin! - (Süper Loto Sonuçları 17 TMZ)

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Öğrenin! - (Süper Loto Sonuçları 17 TMZ)
A+A-

Süper Loto Çekiliş Sonuçları belirlendi. Süper Loto Sonuçları için tıklayınız. MPİ 17 Temmuz Süper Loto Çekiliş Sonuçları burada. Süper Loto Sonuçları her hafta olduğu gibi yine sitemizde. Süper Loto Çekiliş Sonuçları tıkla öğren. Süper Loto Sonuçları şan


Süper Loto Çekiliş Sonuçları Öğrenin! - (Süper Loto Sonuçları 17 TMZ) - Süper Loto Çekiliş Sonuçları belirlendi. Süper Loto Sonuçları için tıklayınız. MPİ 17 Temmuz Süper Loto Çekiliş Sonuçları burada. Süper Loto Sonuçları her hafta olduğu gibi yine sitemizde. Süper Loto Çekiliş Sonuçları tıkla öğren. Süper Loto Sonuçları şanslı numaraları burada. 


Haftanın her perşembe akşamı sonucu büyük bir heyecanla beklenen MPİ'nin en çok ikramiye dağıtan şans oyunu Süper Loto Sonuçları belirlendi. Süper Loto Sonuçları şanslı numaraları bu hafta  7, 19, 27, 37, 40 ve 44 olarak belirlendi. Süper Loto Sonuçları, dağıtılan ikramiye miktarları ve Süper Loto Sonuçları detayları haberimizde. 


Süper Loto Sonuçları belirlendi. Süper Loto Sonuçları MPİ tarafında açıklandı. Süper Loto Sonuçları öğrenin. Süper Loto 17 Temmuz Sonuçları burada. Süper Loto Sonuçları ve şanslı numaralar sizler için burada. Süper Loto Sonuçları tıkla öğren. Süper Loto Sonuçları için tıklayınız. 


Süper Loto Sonuçları öğrenin. MPİ 17 Temmuz Süper Loto Sonuçları duyuruldu. Süper Loto Sonuçları öğrenmek için tıklayınız. Süper Loto Sonuçları bu hafta ne oldu? Süper Loto Sonuçları MPİ aynı anda haberimizde. Süper Loto Sonuçları (17 Temmuz 2014) tıkla öğren. İşte MPİ Süper Loto Sonuçları detayları.

Türkiye'de bir çok insanın çok zengin olma umudu olan MPİ Süper Loto Sonuçları noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası belirlendi. Süper Loto Sonuçları her hafta oduğu gibi bu Perşembe akşamı da sizler için haberimizde. Bu hafta Süper Loto Sonuçları şanslı numarları 7, 19, 27, 37, 40 ve 44 olarak gerçekleşti. İşte MPİ idaresinin yaptığı Süper Loto Sonuçları açıklaması ve Süper Loto Sonuçları detayları. 

Milli Piyango İdaresi tarafından organize edilen şans oyunu  Süper Loto Sonuçları kamuoyuna ilan edildi. 

Milli Piyango İdaresinden yapılan  Süper Loto Sonuçları açıklamasına göre bu haftanın kazandıran numaraları 7, 19, 27, 37, 40 ve 44 olarak ilan edildi. 

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen  Süper Loto çekilişinde bu hafta  6 bilen çıkmayınca 3 milyon 356 bin 728 lira 78 kuruş tutarındaki ikmaye sonraki haftaya devretti. 

Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Süper Loto Sonuçları açıklamasında, bu haftaki çekilişte 5 bilen 91 kişi 4 bin 332 lira 75'er kuruş, 4 bilen 5 bin 575 kişi 76 lira 40'ar kuruş, 3 bilen 108 bin 607 kişi 6 lira 70'er kuruş ikramiye almaya hak kazandı. 

Bu haftaki Süper Loto Çekiliş sonuçlarına göre , 1 milyon 547 bin 877  lira 15 kuruş ikramiye sahiplerine ulaştırıldı. 

Süper Loto hasılatından bu hafta kamuya KDV olarak 1 milyon 119 bin 1 lira 88 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak 625 bin 406 lira 21 kuruş aktarıldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT