1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sungurlu'da Otobüs Duraklarının Camları Kırıldı

Sungurlu'da Otobüs Duraklarının Camları Kırıldı

Sungurluda Otobüs Duraklarının Camları Kırıldı
A+A-

Çorum'un Sungurlu ilçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından otobüs duraklarının camları kırıldı. Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından 2012 yılında Recep Tayyip Erdoğan Caddesi üze

Çorum'un Sungurlu ilçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından otobüs duraklarının camları kırıldı.
Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından 2012 yılında Recep Tayyip Erdoğan Caddesi üzerine yapılan otobüs durağının camları kırıldı. Vatandaşlar tarafından haber verilmesi üzerine olay yerine gelen belediye ve polis ekipleri inceleme yaptı.
Konuya ilişkin bir açıklama yapan Sungurlu Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya, otobüs durağının camını kıran kişi ya da kişileri kınadı. "Bu saldırıyı anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum" diyen Uzunkaya, "Bize veya belediyemize kızanlar, bu gibi saldırılarla bize zarar verdiklerini düşünüyorlarsa büyük bir yanlış yapıyorlar. Yazık, günah, hiç kimsenin buna hakkı yok" dedi.
Vatandaşları da duyarlı olmaya davet eden Uzunkaya, "Vatandaşlarımızdan da bu konularda duyarlılık bekliyoruz. Kamu malına zarar vereni gördüklerinde Emniyet Müdürlüğü'ne veya belediye zabıta servisine bildirsinler ki yakalanarak haklarında gerekli yasal işlemler yapılabilsin" diye konuştu.
Çevre sakinleri ise, belediyenin yaptırdığı çok şık otobüs durağının camlarını kıranların bulunmasını istediler.
(SŞ-BÖ-CC-Y)

04.01.2013 15:24:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT