1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sungurlu'da Okul Servis Araçları Denetlendi

Sungurlu'da Okul Servis Araçları Denetlendi

Sungurluda Okul Servis Araçları Denetlendi
A+A-

Çorum'un Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından taşımalı eğitim araçları denetlendi. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdal Aksoy, Şef Ahmet Can, Milli Eğitim Personelleri Aydın Karaman ve Şü

Çorum'un Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından taşımalı eğitim araçları denetlendi.
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdal Aksoy, Şef Ahmet Can, Milli Eğitim Personelleri Aydın Karaman ve Şükrü Kızılova ile birlikte Taşımalı Eğitim Okul Servis Araçları denetlendi.
Sabah 06.30'da kar yağışı altında başlayan denetimde, çeşitli köylerden ilçe merkezindeki liselere taşıma öğrencilerin bulunduğu minibüsler teker teker durdurularak, taşımalı ilköğretim yönetmeliği ile okul servis araçları yönetmeliğine uyup uymadıkları kontrol edildi.
Denetimlerde toplam 20 araç denetlenirken, denetim sonucunda mevzuata uymadığı ve öğrencilerin içerisine yolcu aldığı tespit edilen minibüs şoförlerine toplam bin 200 TL para cezası kesildi.
Denetimlerde kurallara uyduğu tespit edilen şoförlere Şube Müdürü Erdal Aksoy tarafından teşekkür edilirken, kurallara uyma ve öğrencilerin güvenli bir şekilde nakilin yapılması konusunda uyarılarda bulundu.
(SŞ-BÖ)

10.12.2012 11:53:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT