1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sungurlu Ziraat Odası'ndan Özkader'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sungurlu Ziraat Odası'ndan Özkader'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sungurlu Ziraat Odasından Özkadere Hayırlı Olsun Ziyareti
A+A-

Çorum'un Sungurlu ilçesi Ziraat Odası Başkanı Dursun Karslı ve Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Av. Faruk Özkader'i ziyaret etti. Ziyaret ha

Çorum'un Sungurlu ilçesi Ziraat Odası Başkanı Dursun Karslı ve Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti Ekonomiden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Av. Faruk Özkader'i ziyaret etti.
Ziyaret hakkında bilgi veren Ziraat Odası Başkanı Dursun Karslı, AK parti il başkanlığı ve diğer görevlerinde Sungurlu'nun yararına olan işlerde siyaset gözetmeksizin her zaman destek aldıklarını belirterek, "Sayın Özkader'in Ak Parti'de üst düzey görev alması bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Sayın Özkader'in yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.
Av. Faruk Özkader'de ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sungurlu Ziraat Odası Başkanı ve Dursun Karslı tarafından tarafımıza iletilen sorunlara her zaman beraber çözüm aramışızdır. Her zaman Sungurlu'nun yanında olmuşuzdur" dedi.
(SŞ-BÖ)

06.02.2013 16:14:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT