1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sungurlu Kız Meslek Lisesi Yeni Binası'na Taşınıyor Çorum

Sungurlu Kız Meslek Lisesi Yeni Binası'na Taşınıyor Çorum

Sungurlu Kız Meslek Lisesi Yeni Binasına Taşınıyor  Çorum
A+A-

Çorum'un Sungurlu ilçesinde, uzun yıllar İsmetpaşa İlköğretim Okulu eski binasında ikili eğitim gören Kız Meslek Lisesi öğrencileri artık Akçay Mahallesi TOKİ'de yapılan yeni okula taşınarak ikili eği

Çorum'un Sungurlu ilçesinde, uzun yıllar İsmetpaşa İlköğretim Okulu eski binasında ikili eğitim gören Kız Meslek Lisesi öğrencileri artık Akçay Mahallesi TOKİ'de yapılan yeni okula taşınarak ikili eğitimden kurtulacak.
Edinilen bilgiye göre 24 derslik TOKİ Necip Fazıl Ortaokulu'nda ortaokul ve lise öğrencileri yararlanırken TOKİ Sağlık Ocağı'na açılacak olan Mehmet Akif İlkokulu'nda ise ilkokul öğrencileri eğitim görecekler. İsmetpaşa İlkokulu'nda ikili eğitim gören Kız Meslek Lisesi bu binaya komple taşınarak ikili eğitimden kurtulacak. Boşalacak olan Kız Meslek Lisesi binasından ise yine ikili öğretim olan İsmetpaşa İlkokulu öğrencileri yararlanacak.
Sungurlu Akçay Mahallesi TOKİ Konutlarına yapılan ve ikinci döneme açılacak olan 24 derslik Necip Fazıl Ortaokulu ve TOKİ Sağlık Ocağına açılacak olan Mehmet Akif İlkokulu'na öğrenci kayıtlarının başladığı bildirildi.
(SŞ-BÖ)

07.02.2013 13:33:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT