1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sungurlu Kafkas Derneği'nden Hastane'ye Ziyaret

Sungurlu Kafkas Derneği'nden Hastane'ye Ziyaret

Sungurlu Kafkas Derneğinden Hastaneye Ziyaret
A+A-

Çorum'un Sungurlu ilçesi Kafkas Derneği, Sungurlu Devlet Hastanesi'ne yeni atanan Başhekim Uzm. Dr. Metin Yavuz'u ve yeni yönetimi ziyaret etti. Ziyarete Kafkas Derneği Başkanı Ahmet Özsaray'ın yan

Çorum'un Sungurlu ilçesi Kafkas Derneği, Sungurlu Devlet Hastanesi'ne yeni atanan Başhekim Uzm. Dr. Metin Yavuz'u ve yeni yönetimi ziyaret etti.
Ziyarete Kafkas Derneği Başkanı Ahmet Özsaray'ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Nikbay, Hacı Ahmet Tosundereoğlu, Necati Pişmaf ve Özer Özsaray katıldı.
Kafkas Derneği Başkanı Özsaray, ziyarette yaptığı konuşmada hastanenin yeni yönetimine görevinde başarılar dileyerek "Hastanemizin yeni Başhekimi Uzm. Dr. Metin Yavuz'a ve yönetimine yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Dernek olarak toplumun menfaati olacak her konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" dedi.
Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kafkas Derneği'nin gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden dolayı çok memnun oldum. Kafkas Derneği'ne teşekkür ederim." dedi.
(SŞ-BÖ)

16.12.2012 15:37:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT