1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sungurlu Kafkas Derneği'nden Hastane'ye Ziyaret
Sungurlu Kafkas Derneğinden Hastaneye Ziyaret

Sungurlu Kafkas Derneği'nden Hastane'ye Ziyaret

Çorum'un Sungurlu ilçesi Kafkas Derneği, Sungurlu Devlet Hastanesi'ne yeni atanan Başhekim Uzm. Dr. Metin Yavuz'u ve yeni yönetimi ziyaret etti. Ziyarete Kafkas Derneği Başkanı Ahmet Özsaray'ın yan

A+A-
Çorum'un Sungurlu ilçesi Kafkas Derneği, Sungurlu Devlet Hastanesi'ne yeni atanan Başhekim Uzm. Dr. Metin Yavuz'u ve yeni yönetimi ziyaret etti.
Ziyarete Kafkas Derneği Başkanı Ahmet Özsaray'ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Nikbay, Hacı Ahmet Tosundereoğlu, Necati Pişmaf ve Özer Özsaray katıldı.
Kafkas Derneği Başkanı Özsaray, ziyarette yaptığı konuşmada hastanenin yeni yönetimine görevinde başarılar dileyerek "Hastanemizin yeni Başhekimi Uzm. Dr. Metin Yavuz'a ve yönetimine yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Dernek olarak toplumun menfaati olacak her konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız" dedi.
Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kafkas Derneği'nin gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden dolayı çok memnun oldum. Kafkas Derneği'ne teşekkür ederim." dedi.
(SŞ-BÖ)

16.12.2012 15:37:43 TSI

HABERE YORUM KAT