1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. SunExpress, 10. Yılını Van'da Kutladı

SunExpress, 10. Yılını Van'da Kutladı

SunExpress, 10. Yılını Van'da Kutladı
A+A-

SunExpress, iç hat seferlerine başlamanın 10’uncu yılını Van’da kutladı.

Elite World Van Hotel’de düzenlenen kutlama töreninde bir konuşma yapan SunExpress Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Ece Şenev, Van’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Van’ın kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Şenev, “SunExpress, ilk iç hat seferini 10 yıl önce İzmir’den Van’a yapmıştı. İzmir’den kalkıp Van’a inen ilk uçak, SunExpres uçağıydı. Hakikaten o gün hem bizim için hem sizler için çok heyecanlı bir gündü. Aradan 10 yıl geçmesine rağmen bugün yine aynı o günkü heyecanı yaşıyorum. Bu hizmeti Van’a getirebilmekten, iş ortaklarımızla kol kola bu hizmeti verebilmekten dolayı çok mutluyum” dedi.

Van’ın aradan geçen 10 yıllık sürede çok değiştiğini ifade eden Şenev, “Van’ın 10 sene önceki hali ile şimdi gördüğüm hali arasında dağlar kadar fark var. Van ile birlikte SunExpress de büyüdü. SunExpress’in o tarihte İzmir’de iki tane uçağı vardı, şu anda 11 tane uçağı var. Tüm filosunda 43 tane uçağı var. SunExpress 10 senede Van’a ve Van’dan 1 milyon 650 bin yolcu taşıdı. 10 bin 500’ün üzerinde sefer gerçekleştirdi. Bunlar gurur verici rakamlar. Bu başarılar sizlerin çok büyük desteği ile gerçekleşmektedir. Ben bu kapsamda sizlere çok teşekkür ediyor, burada ve sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum” diye konuştu.

Kutlama törenine katılan TÜRSAB Doğu Anadolu Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Cevdet Özgökçe ise, özellikle İzmir uçuşlarında sıkıntı yaşadıklarını belirterek, “Sabahın erken saatlerinde uçuş yapan İzmir uçağımızın gidiş gelişleri ful oluyor. Müşterilerimiz de başka arayışlar içerisine giriyor. Sizlerden ricamız, en yakın süre içerisinde İzmir’e bir ilave sefer bırakmanızdır. Yine aynı şekilde nevruz döneminde ilave seferleri bırakmanız bizleri memnun edecektir” ifadelerini kullandı.

Slayt gösterimi ile devam eden program, en iyi satış yapan acentelere plaket verilmesi ile sona erdi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT