1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sumotaş Yönetimi Başkan Karabalık'ı Ziyaret Etti

Sumotaş Yönetimi Başkan Karabalık'ı Ziyaret Etti

Sumotaş Yönetimi Başkan Karabalıkı Ziyaret Etti
A+A-

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, SUMOTAŞ Başkanı Ömer Yavuz ile yeni yönetimini kabul etti. SUMOTAŞ (Suadiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif) Başkanı Ömer Yavuz ile yönetim kurulu üyeleri H

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, SUMOTAŞ Başkanı Ömer Yavuz ile yeni yönetimini kabul etti.
SUMOTAŞ (Suadiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif) Başkanı Ömer Yavuz ile yönetim kurulu üyeleri Hikmet Çelebi, Hüseyin Kaba, Murat Öngel, İsmail Tabay, Hakan Sural ve Murat Atabay ile birlikte Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'a nezaket ziyaretinde bulundu. Olağanüstü genel kurulda başkanlığa seçilen Yavuz ile yönetimi, yeni yönetim olarak protokol ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdikleri ziyarette yaptıkları ve yapacaklarını başkanla ile paylaştılar.
Yavuz, yeni yönetimin yoğunluğundan dolayı geciken ziyarette bölgenin bir kurumu olarak belediye ile uyum içinde bir çalışma içinde olacaklarına dikkat çekti. Başkan Karabalık'a çalışmalarında başarı dileğinde bulunan Yavuz, taşıyıcı esnafa verdiği destek içinde ayrıca teşekkürlerini iletti. Başkan Karabalık da, SUMOTAŞ yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, taşıyıcı esnafın yanında olduklarını kaydetti. Yeni yönetimine başarı dileğinde bulunan Başkan Karabalık, içilen çaylar eşliğinde SUMOTAŞ yönetimi ile sohbet etti.
(MA-MA)

15.01.2013 13:00:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT