1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Süheyl Batum Edirne'ye Geliyor

Süheyl Batum Edirne'ye Geliyor

Süheyl Batum Edirneye Geliyor
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum, Cumartesi günü Edirne'de düzenlenecek olan bir panele konuşmacı olarak katılacak. Edirne Barosu tarafından 5 Ocak Cumart

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum, Cumartesi günü Edirne'de düzenlenecek olan bir panele konuşmacı olarak katılacak.
Edirne Barosu tarafından 5 Ocak Cumartesi günü düzenlenecek olan "Türkiye'de Demokratikleşme Süreci ve Yeni Anayasa" isimli panele, CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum konuşmacı olarak katılacak. Saat 14.00'te Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda düzenlenecek konferansta konuşacak olan Batum'un önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor.
Edirne Baro Başkanı Avukat Özgür Yıldırım, yeni anayasa süreciyle ilgili bir bilgilendirme yapmak istediklerini belirterek, "Konuyla ilgili anayasa profesörü Prof. Dr. Süheyl Batum'u davet ettik. Kendisi de bizi kırmadı. Panelimize tüm Edirnelileri davet ediyorum" diye konuştu.
(ORA)

03.01.2013 12:50:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT