1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Su Borusu Yolu Çökertti, Otomobil İçine Düştü

Su Borusu Yolu Çökertti, Otomobil İçine Düştü

Su Borusu Yolu Çökertti, Otomobil İçine Düştü
A+A-

Karaman'da caddeden geçen su borusunun patlaması sonucu çöken yoldaki çukura otomobilin düşmesi, amatör kameraman tarafından saniye saniye kaydedildi. Edinilen bilgiye göre, yaklaşık 6 ay önce Yeni

Karaman'da caddeden geçen su borusunun patlaması sonucu çöken yoldaki çukura otomobilin düşmesi, amatör kameraman tarafından saniye saniye kaydedildi.
Edinilen bilgiye göre, yaklaşık 6 ay önce Yeni Mahalle Mut Caddesi üzerinde su borusu patlamış ve cadde tamamen sular altında kalmıştı. Ancak su borusu patladıktan aylar sonra çekilen görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde su borusunun patlayarak oluşturduğu çukura doğru seyir halinde olan otomobil biranda çukura düşüyor. Otomobil sürücüsü ve yanındaki kadın ne olduğunu anlamak için bir süre araç içerisinde sağa sola bakınıyor. Otomobilin önü çukura doğru iyice girince ilk önce sürücü arka koltuğa geçerek dışarı çıkıyor, daha sonra yanındaki bayanı çıkartıyor. Otomobil daha sonra bir kamyonete takılan halat yardımıyla çekilerek çukurdan çıkarılıyor. Yaşanan tüm anlar amatör bir kameraman tarafından görüntülendi.
(HİV-AH-YHY-Y)

14.02.2013 15:33:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT