1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Stso Başkan Adayı Yüksel, Çalışmalarına Devam Ediyor

Stso Başkan Adayı Yüksel, Çalışmalarına Devam Ediyor

Stso Başkan Adayı Yüksel, Çalışmalarına Devam Ediyor
A+A-

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası'nda (STSO) başkan adaylığını açıklayan işadamı İbrahim Yüksel, seçimlerin 3 ay ertelenmesinin hem kendileri için hem de yöre halkı için zaman kaybı olduğunu söyledi. S

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası'nda (STSO) başkan adaylığını açıklayan işadamı İbrahim Yüksel, seçimlerin 3 ay ertelenmesinin hem kendileri için hem de yöre halkı için zaman kaybı olduğunu söyledi.
Seçimlerde kurduğu ortak akıl grubu ile birlikte Salihli Ticaret ve Sanayi Odası önünde toplanan Yüksel ve ekibi basın açıklaması yaptı. Yüksel, oda önünde yaptığı açıklamada, "8 Şubat'ta yapılacak olan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 3 ay süreyle ertelenmiştir. Biz ortak akıl grubu olarak ekibimle bu seçimlere katılmaya karar verdiğimiz günden bu yana çok yoğun bir şekilde çalışarak hazırlandık. Projelerimiz hazır. Ekibimiz hazır. 3 aylık süre bizim için ve yöremiz için zaman kaybı olacaktır. Seçimler zamanında yapılsaydı bizim içinde yöremiz içinde daha iyi olacaktı. Çünkü projelerimizi bir an önce hayata geçirecektik. Bunda da bir hayır vardır diyoruz. Çalışmalarımızı aynı yoğunlukta seçimlere kadar sürdüreceğiz. Üyelerimizi tek tek dolaşarak, anket çalışmaları yapacağız. Nasıl bir oda yönetimi düşündüklerini ve bizden beklentilerini soracağız ve yönetim şeklimizi o doğrultuda oluşturacağız. Bugün ekibimizi esnaf, sanayici ve iş dünyasına tanıtmak istiyoruz. Odamızı siyaset üstü bir yönetim anlayışı ile yönetmeye talibiz. Odamıza barış getirmek istiyoruz. Üyelerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Bana ve ekibime vermiş olduğunuz destek için hepinize teşekkür ediyoruz" dedi.
Açıklamanın ardından, Yüksel ve ekibi esnaf ziyareti yaparak seçimlerde destek istedi.
(ES-ERG-Y)

01.02.2013 11:29:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT