1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Stk'lardan Keskin'e Ziyaret

Stk'lardan Keskin'e Ziyaret

Stklardan Keskine Ziyaret
A+A-

Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir, Koyun Keçi Birliği Başkanı Saffet Savaş ve Kırmızı Etçiler Birliği Başkanı Ali Çiftçi, Sakarya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdü

Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir, Koyun Keçi Birliği Başkanı Saffet Savaş ve Kırmızı Etçiler Birliği Başkanı Ali Çiftçi, Sakarya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdullah Keskin'i ziyaret ettiler.
Abdullah Keskin'in görev yeri değişikliğini basından öğrendiklerini kaydeden ve üzüldüklerini kaydeden Sakarya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir, Keskin'in başarılı çalışmalarından ve hizmetlerinden her zaman memnun olduklarını belirtti.
Candemir ve beraberindekiler, yapılan atamanın Keskin'den kaynaklanmayan basit bir nedenle yapıldığını ve muhtemel atamanın yersiz bir atama olacağına işaret ettiler.
İl Müdürü Keskin ise, destek ziyaretinden duygulandığını belirterek teşekkür ederek, "Görevde olduğum sürece hizmetlerimizi en iyi şekilde devam ettireceğiz" dedi.
(SC-İÇ)

05.12.2012 15:05:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT