1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Stk'lardan Devlet Hastanesi'ndeki Saldırıya Kınama

Stk'lardan Devlet Hastanesi'ndeki Saldırıya Kınama

Stklardan Devlet Hastanesindeki Saldırıya Kınama
A+A-

Ağrı'da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, Devlet Hastanesi'nde görevli Nöroloji Uzmanı ve 7 aylık hamile Dr. Nevruz Ünlü'ye yönelik hasta yakının darp edilmesini kınadılar. 06 Şubat'ta s

Ağrı'da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, Devlet Hastanesi'nde görevli Nöroloji Uzmanı ve 7 aylık hamile Dr. Nevruz Ünlü'ye yönelik hasta yakının darp edilmesini kınadılar.
06 Şubat'ta saat 15.30 sıralarında Ağrı Devlet Hastanesi'nde görevli Nöroloji Uzmanı ve 7 aylık hamile Dr. Nevruz Ünlü'ye yönelik hasta yakının darp edilmesini Hak Sen Ağrı Şube Başkanı Abdurrahman Duman, Eğitim Hak Sen Ağrı Şube Başkanı Ertuğrul Babatonguz ve Anadolu Basın Yayın Birliği Başkanı Ali Rıza Aydemir kınadığı belirtirken, Ağrı Eczacılar Odası ve Girişimci Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Memet Akbaş, "Uzman Dr. Nevroz ünlü hanım efendiye yapılan dart olayını şiddetle kınıyoruz. Özveriyle çalışan ve ilimizde hizmet eden meslektaşımıza yapılan bu çirkin olayı anlamaktan zorlanıyorum. Ben şahsen kendisini tanıyan biriyim tüm zorluklara rağmen özveriyle çalışan bir doktorumuzdur. Kendisi doğum izni ve saire izinlerle geçirebileceği bir dönemde b u izinleri kullanmayıp mesleğini icra etmiştir. Bu çirkin olayın ilimizde olması bizi derinden üzmüştür. Sağlık çalışanlarına karşı yapılan bu saldırıları kınıyoruz. Bir daha tekrarlanmaması için gerekli olan yasal düzenlemeler ve tedbirler bir an önce alınmalıdır"dedi.
(AG

08.02.2013 16:44:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT