1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 'Stars Of Florida' akrobasi Ekibi Van Gösterisini Tamamladı

'Stars Of Florida' akrobasi Ekibi Van Gösterisini Tamamladı

Stars Of Florida akrobasi Ekibi Van Gösterisini Tamamladı
A+A-

Bu yıl 4’ncüsü düzenlenen ‘Van-Bitlis Uluslararası Su Sporları Festivali’ dünyaca ünlü “Stars Of Florida” akrobasi ekibi, Van gösterisini muhteşem şovla tamamladı.


Başbakanlık Tanıtma Fonu,Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Van Valiliği, Bitlis Valiliği, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATBO), Van Ticaret Borsası'nın (VATBO) ortaklaşa düzenledikleri 'Van-Bitlis 4. Uluslararası Su Sporları Festivali' Kocaeli-Van Dostluk Parkı ve Edremit-Gebze Su Sporları Merkezi’nde devam ediyor. ABD’den Van’a gelen "Stars Of Florida" akrobasi ekibinin gün içinde yaptığı birbirinden güzel şovlar sıcak havaya rağmen izleyicilerden yoğun ilgi gördü.


\"\"

Gün içinde üç kez gösteri yapan "Stars Of Florida" akrobasi takımı sporcularının akşam gün batımında yaptığı birbirinden güzel şovu ortaya inanılmaz bir manzara çıkardı. Sabahın erken saatlerinde Kocaeli-Van Dostluk Parkı'nı dolduran yüzlerce Vanlı, akrobasi takımının gün batımındaki bu muhteşem gösterisini kamera ve fotoğraf makineleriyle çekerek bu anı ölümsüzleştirmeye çalıştı. Yaklaşık 45 dakika süren "Stars Of Florida" akrobasi takımının sporcuları piramit kule şeklinde oluşturdukları son gösterilerinde Türk bayrağı ile deniz üzerinde tur attığı sırada izleyicilerden büyük alkış aldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT