1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sporda Centilmenlik Rüzgarı

Sporda Centilmenlik Rüzgarı

Sporda Centilmenlik Rüzgarı
A+A-

Adıyaman Samsat ilçesinde 1.Amatör B Grubunda oynanan 8. hafta maçlarında grubun güçlü ekibi Yamanspor ile karşılaşan Samsat Belediyespor 4-0 galip geldiği maç sonrasında, her iki takım birlikte yemek

Adıyaman Samsat ilçesinde 1.Amatör B Grubunda oynanan 8. hafta maçlarında grubun güçlü ekibi Yamanspor ile karşılaşan Samsat Belediyespor 4-0 galip geldiği maç sonrasında, her iki takım birlikte yemek yedi.
Tamamen centilmenlik ruhu içerisinde devam eden maç sonrasında her iki takım oyuncuları beraber yemek yediler. Grup birincisi olan Yamanspor'u yenmiş olmanın haklı gururu ve sevinci içerisinde olduklarını belirten Samsat Belediyespor Teknik Direktörü Fedli Tepe, skor ile birlikte kendileri için önemli olan centilmence spor yapmak olduğunu kaydetti.
Tepe, "Grup lideri Yamanspor'u misafir ettik ve galip geldik. Bizler için elbette ki bu sevindirici bir durum. Ancak bunun ötesinde misafirperverliğimizi sergilemek ve misafirlerimizi huzur içerisinde yolcu etmektir. Son maçımızdan sonra iki takımla birlikte yemek yedik. Centilmence ve sportmence mücadelenin ardından kardeşçe bir birimizden ayrıldık. Bütün maçların bu şekilde sonuçlanmasını temenni ediyoruz" dedi.
(FÇ)

08.01.2013 14:47:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT